Ilumaailma uus Apple

Ilumaailma uus Apple

Lihtsalt pean teiega jagama uudist täiesti innovaatilisest tootest, mida ise nimetaksin ilumaailma apple'iks. Miks sellise tiitli tootele olen lisanud - kui te seda käes hoiate ning uudistate, küll juba aru saate!

 


Nimelt käib jutt brandi FOREO Luna sarjast - tegemist uudse nahahoolduse tootega/seadmega. Kui seda kõike arusaadavas inimkeeles kirjeldada, siis toode on silikoonist ning ülimalt kergesti puhastatav - lausa tavalise veega! Pulsatsioon, mis läbi silikoonmummude sinu näonahani jõuab, puhastab kogu mustuse, meigi jäänused ja rasu! Näohoolduse seadet võib kasutada mistahes puhsatusvahendiga - loobuma ei pea enda harjumuspärasest näopuhastuspiimast või tavalisest seebiveest ;) lihtsalt teha seda koos Lunaga! 

 


Mis minule selle toote idee koheselt maha müüs oli fakt, et see ei kogu baktereid ja ei kraabi minu näonahka nagu tavalised haripuhastajad - kujutage ise ette, kui igapäevaselt, nagu peamine eesmärk siiski on, hooldada enda nägu haripuhastusega ... mis meie hellast nahast siis niimoodi järgi jääb? Lisaks, nagu eelpool mainisin,  võin Lunat kasutada ükskõik millise enda meelepärase näopuhastusvedelikuga - kasvõi seebiveega, kui see minu näonahale sobib!

Kuna olen 30-le lähenev naisterahvas, siis on olnud kordi, kus õhtuti end juba kortsuvastase ilumaskiga hellitasin. Tänu aga enda roosale Lunale, saan lisamaskide soetamise lõpetada, sest Lunale on sisse genereeritud ka teine programm, ehk peale tavapuhastust lülitan režiimi ümber vananemisvastasele pulsatsioonile ning woalaa - juba see tunne, kui rahustavad/puhastavad pulsid nahani jõuavad ... topelt uni tuleks õhtuti justkui peale - ilma naljata :) väga hea lõõgastus näole!

 

 


Puhastades nägu, annab Luna sulle iga 15 sekundi järel märku, kuna uude piirkonda liikuda! Hetkel tundub see blogipostitus nagu eriline ood Lunale, aga ma tõesti ei osakgi enda joovastust maha suruda. Patareisid vaja ei ole, kuna see on laetav ning samuti ei pea ka mitte kunagi vahetama harjaseid - võiksingi lõpmatuseni kiidusõnu jagama jääda, kuid kiidusõnadest kõige tähelepanuväärsem on fakt, et olles sutsu skeptiline enda "koostööd" Lunaga alustades, siis õnneks kadus see tunne koheselt, kui huvi pärast pele puhastussessiooni vatitupsu ja näotoonikuga järelkatse tegin - vatitups oli täiesti puhas! Uskumatu tegelane on see FOREO Luna.

Soovitan soojalt FOREO tooteid kaubamajja uudistama minna - mina aga jään põnevusega ootama järgmist FOREO toote katsetamist ehk siis varsti, varsti peaks minuni jõudma ka FOREO silikoonist hambahari ISSA - peadse postituseni :)

 

Artikkel ametlikult avaldatud Marmin blogis 26.03.2016

Leave a comment

Please note: comments must be approved before they are published.