Koduste ilumasinatega mängimas: ettevaatust, iluohtlik!

Koduste ilumasinatega mängimas: ettevaatust, iluohtlik!

Ilumasinad pole enam ammu ulme, vaid üha igapäevasem nähtus. Elektrilise kodutehnika hulka poelettidel on märkamatult siginenud keha-, näo- ja hambahooldusaparaate. Tutvustame spetsiaalseid masinaid, mis koduse iluhoolduse tõhusamaks teevad.

Näopuhastusaparaat Foreo, loveby.eu

Silikoonist kahepoolne näopesumasin. Suuremate harjastega saab meigi ja mustuse pooridest korralikult välja uhta. Teise poolega annab näole teha vananemisvastast massaaži. Seadet on kasutamise järel mugav kraani all loputada. Eeliseks tavaliste harjastega näopesuaparaatide ees on silikooni hügieenilisus.

Heidi Ljadov: Tihti olen pärast tavalist näopesu tundnud, et nahk ei olegi täiesti puhas. Olen varem katsetanud pesemiskindaid ja plastharjastega elektrilist näopuhastusaparaati, mis olid aga minu tundliku naha jaoks liiga tugevad. Foreo silikoonharjade pehmus aga sobis mu nahale. Paari nädalaga on jume muutunud säravamaks ja nahal on pärast pesu eriti sile tunne.

Ultrahelispaatliga näopuhastus- ja koorimisaparaat Silver Fox, tradehouse.ee

Ultrahelisageduse mõju muudab poorides oleva rasu, higi, tolmu ja meigi silmapilk otsekui aurupilveks. Nahk saab kiiresti ja valutult puhtaks.
Ultrahelilaine teeb komedoonid imeväikesteks molekulaarosakesteks, mis paiskuvad õhku ja spaatlile. Kui lihased on soojenenud ning nahakude ultrahelivibratsiooni mõjul aktiveerunud, tasanduvad kortsud ja lõdvestuvad lihased.

NB! Ultraheli on vastunäidustatud südamepuudulikkuse, kõrge vererõhu, elektriliste südamestimulaatorite ja epilepsia korral. Samuti ei sobi ultraheli rasedatele.

Näojahutaja Sibel Face Refrigerator, tradehouse.ee

Mugav ja lihtsalt kasutatav näojahutaja pinguldab näonahka, vähendab kortse ja suleb poorid. Toniseeriva massaažimasinaga saab parandada naha tekstuuri ja tõsta lihaste toonust. Kompaktne aplikaator sisaldab massaažiseadet, käsnaga aplikaatorit ja massaažiaplikaatorit.

Kodus kasutatav karvaeemaldussüsteem Philips Lumea IPL

Mõeldud kasutuseks kogu kehal (v.a nägu). Föönitaoline aparaat töötleb karvajuuri õrnade valgusimpulssidega, mille tagajärjel langevad karvad välja ja nende tagasikasv pidurdub. Protseduuri tuleb teha algul tihedamini, edaspidi paar korda aastas.

Süsteem toimib efektiivselt loomulike tumeblondide, pruunide ja mustade karvade korral, ei ole aga tõhus punaste, heleblondide või valgete/hallide karvade puhul. Samuti ei sobi Philips Lumea väga tumedale nahale.

Elektrooniline jalaviil Scholl Velvet Smooth Electronic Foot File

Eemaldab õrna ja ohutu pöörlemissüsteemi abil nahapaksendid, tuues esile terve naha. Unikaalne kiirpöörlev ergonoomilise käepidemega Micralumina otsik annab tulemuse kuni 12 korral. Seejärel saad otsiku hõlpsasti vahetada asenduspakki soetades.

Tiina Lätt: Masin lihvib paksenditelt naha tolmpeenelt maha, kanda kahjustamata. Jalatallad saavad siledaks ja pehmeks. Ei lihvi kannanahka liiga õhukeseks – sellest võiksid hiljem tekkida kannalõhed.

Elektriline hambahari Braun Oral-B Vitality 3D White

Elektriline hambahari eemaldab tavalisest harjast märksa rohkem kattu ning pühib hammastelt plekid. Puhastab ja valgendab hambaid loomulikul moel.

Ene Soidla: Üks paremaid harju, mida olen proovinud. Otsad on vahetatavad ja hari elektriliselt laaditav, seega saab üht harja kasutada kogu pere, kui igaühel olemas oma otsik. Puhastab hambad ja hambakaelad põhjalikumalt kui käsitsi pesemine. Eriti soovitatav neile, kes hambaid liiga tugevasti harjavad ja kel seetõttu hambakaelad kulunud.

Näo auruvann FS50 Beurer

Aurumasin valmistab näonaha ette edasiseks hoolduseks: sügavpuhastuseks, niisutuseks, maskideks jne. Ergutav aur kiirendab naha vereringet, avab poorid ja eemaldab mustuse. Näohooldustooted imenduvad avanenud pooride kaudu sügavale nahka ja mõjuvad paremini.
Komplektis on aroomitarvik, mis võimaldab kasutada hoolduse osana ravimtaimi, õlisid ja teisi aromaatseid aineid, intensiivistades nende mõju.

 Muide, saad kasutada aurutit ka köha ja nohu raviks, lisades veele paar tilka aroomiõli.

Valgusraviaparaat Filorga Lumitherapist Kit, www.dermamed.ee

LED-valgusraviseade stimuleerib, parandab ja uuendab näonahka kolme eri programmiga. Komplektis on LED Boosteri geel, mis tugevdab valguse mõju. Pinguldav programm on mõeldud lõdva naha hoolduseks. Puhastav programm ravib ebapuhast nahka, kaotab punetuse ja ühtlustab pigmendilaike. Ergastav programm on tuhmi ja väsinud naha raviks.

Reet Härmat: Arvutihiire sarnane jubin, mis ravib LED-valguse lainepikkuste ja värviga, oli veidi hirmutav nagu pärismaalasele välgumihkel. Tudeerisin põhjalikult kasutusjuhendit ja katsetasin ravi. Seda ma tõesti vajasin, kuna pärast pikka lennureisi kimbutas näonahka äge vistrike rünnak. Tegin 8minutilise programmi mõlemale näopoolele igal hommikul kaks nädalat järjest ja märkasin tõesti muutust. Põletik taandus ja ka vistrike armkude muutus heledamaks. Tegu on üliintelligentse aparaadiga, mida tasub avastada. Järgmisena võtan ette kortse silendava programmi.

Silmaümbruse hooldusaparaat Rio Eye Refresh + Eye Contour Serum, www.hobbyhall.fi

Aparaat töötab kahel režiimil. Nahka soojendav termoteraapiline hooldus imendab kreemi toimeained paremini nahka. Krüoteraapilise jahutava hooldusega saab abi tumedate silmaaluste ja paistes silmalaugude korral.

arhiivist.

May 16, 2018 3 tags (show)

Leave a comment

Please note: comments must be approved before they are published.