Minu naha Parim sõber

Minu naha Parim sõber


Juba tükk aega tagasi kirjutasin siin põgusalt Polhem PR pressipäeval nähtud FOREO näopuhastajatest ja nüüdseks, pisut vähem kui tükk aega olen ka ise ühe omanik olnud, nimelt ilutseb mu vannitoariiulil fuksiaroosa FOREO LUNA mini.
Põhimõtteliselt on tegu vibreerivate silikoonharjastega näopuhastusaparaadiga, mingit targemat ja rohkem puust-punaselt seletust ma sellele anda ei oska. Minu algus FOREO-ga oli naljakas ja harjumatu: see põrises nagu abikaasa pardel ja nägi välja ja tundus käe all nagu miski, mida kunagi Ulaka Kaunitari kaupluses tüdrukutõhtul katsusin. Niisutasin näo ja hõõrusin selle puhastusvahendiga vahule, tegin FOREO kraani all märjaks (see on veekindel) ning hakkasin näol ringe tegema. Tunne oli nahal harjumatu, kuid mõnus. Samal ajal olin endiselt skeptiline, sest minu loogika järgi peaksid ju paremini puhastama ikka tavalised harjased, nagu hambaharjalgi (muide, FOREO-l on silikoonist hambaharjad ka!), kuid tegin rutiini eeskujulikult lõpuni. Õigupoolest läksin sellest üle: puhastaja peatub hetkeks iga 15 sekundi järel, andes märku, et on aeg liikuda järgmisse näopiirkonda, kuid ma puhastasin pigem tunde järgi, ehk siis veetsin oma probleemsematel aladel (põsed ja lõug) veidi rohkem aega. Sellele järgnes mu kui-hästi-see-puhastas-katse ehk siis näovee ja vatipadjaga üle käimine. Ning see jäi lumivalgeks. Ma ei saa aru, kuidas!? Olgu, saan - need harjased vibreerivad ikka ultrakiirusel ja teevad seeläbi ilmselgelt oma tööd efektiivselt. Sellest saati olen jätkanud FOREO igapäevast kasutamist ja iga kord on nahk hiljem olnud veatult puhas, küll aga tuleb silmameigi eemaldamiseks kasutada midagi muud, sest silmade ümbruses ma seda ei kasuta ja silmalaugusel ilmselgelt mitte. Pärast kasutamist loputan ma FOREO lihtsalt kraani all puhtaks ja tõstan riiulile kuivama.

FOREO LUNA mini hind võib esialgu ära ehmatada: 129€. Kuid enne kui selle postituse sulgete ja mõtlete, et Anna soovitab jälle midagi hirmkallist, kuulake pisut veel ja saate aru, et see hind õigustab end vägagi.
Esiteks, erinevalt näiteks Clarisonicust, ei vaja FOREO harjased vahetamist. Need on ülihügieenilised ja püsivad täiesti puhtad nii kaua kui seda kasutad. Teiseks ei vaja see toode patareisid: laadida saab USB-ga ning ühest täislaadimisest jätkub viieks kuuks! Samuti pakub FOREO oma toodetele 2-aastast garantiid.
Muide, FOREO-l on ka oma spetsiaalsed näopuhastusvahendid. Mul on olemas hommikune ja õhtune. Olen oma aparaadikest kasutanud nii nende kui ka teiste brändide puhastajatega ja see töötab kõigiga ühtmoodi edukalt.


Mina ei kujuta igatahes enam ette, et peseksin oma nägu vaid kätega: mu käed on pehmed ja siledad ega pääse ilmselgelt niimoodi poore puhastama nagu see väike roosa tegelane. Lisaks meeldib mulle see vibratsioon: ehkki pakendil ma seda väidet ei leia, tunnen ma, et see justkui ergutab naha verevarustust ja mõjub lisaks puhastusele ka lõõgastava massaažina. Kuna mul on probleemne nahk ja valusad nahaalused punnid on agarad tekkima, tunnen, et selline naha ergutamine ja stimuleerimine just ennetab nahaaluste ummistuste tekkimist. Nii et kel vähegi huvi, soovitan kindlasti FOREO-ga lähemalt tutvuda. Mina kavatsen seda igatahes igapäevaselt kasutada nii kaua kuni ta mind teenib!

NB! Erinevate FOREO puhastajatega saab tutvuda koduleheküljel www.loveby.eu ja müügil on neid näiteks Kaubamaja Ilumaailmas.
Blogi postituse ametlik ilmumine: Anna Elisabeth blog, 26.03.2017

Leave a comment

Please note: comments must be approved before they are published.